Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza najlepsza kursantka Karolina Listoś dostała się na kierunek Architektura PK w języku polskim oraz języku angielskim. Wszyscy nasi kursanci zdali egzaminy na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Wzornictwo, na studia dzienne. Jednocześnie informujemy, że są to osoby, które uczestniczyły w intensywnym maratonie przedegzaminacyjnym w czerwcu 2023.

Każdego roku dokładamy starań i ciężkiej pracy naukowej i edukacyjnej aby nasi kursanci osiągali jak najwyższe wyniki i sukcesy. Jednak praca nauczyciela oraz przekazywanie wiedzy n.t. tak znakomitego kierunku jakim jest projektowanie i architektura nie są wystarczające. Ważne jest zaangażowanie w trakcie roku szkolnego samego ucznia, jego frekwencja na kursie, regularne wykonywanie rysunków i nie pozostawianie zaległych prac, a także bezwzględne słuchanie wskazówek prowadzących w zakresie właściwego prowadzenia walorowego i konstrukcyjnego w rysunku odręcznym. Istotne obranie kierunku studiów również jest niezbędne aby prowadzący zajęcia mogli odpowiednio ukierunkować pracę przyszłego kandydata. Ostateczny wybór studiów powinien nastąpić co najmniej rok przed egzaminem, a najpóźniej 2-3 miesiące przed egzaminami. Terminy te podparte są naszym doświadczeniem oraz analizowaniem systematyki egzaminów. Uczymy rysunku profesjonalnie, prowadząc pracownię od 1999 roku, mamy duże doświadczenie, jesteśmy pedagogami, nauczycielami akademickimi. Częste bagatelizowanie naszych wskazówek i brak poważnego podejścia do egzaminów na studia wyższe, może prowadzić do niezdania egzaminu wstępnego. Staramy się unikać tego typu sytuacji i często przeprowadzamy rozmowy z naszymi uczniami n.t. właściwych wyborów nie tylko edukacyjnych ale także życiowych.

Obecnie przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2023/2024, zapraszamy osoby pełne pasji i zaangażowania, które chcą osiągnąć przyszły sukces życiowy w ciekawym i wielowątkowym zawodzie, jakim jest zawód projektanta, designera i architekta.

Zapraszamy i dziękujemy kursantom za wspaniałą pracę i wieloletnie przyjaźnie.

Zespół Pracowni Architektury i Rysunku Elipsa s.c.

Zapisy na rok szkolny 2023/2024 tutaj