fbpx

Gratulujemy sukcesów egzaminacyjnych kursantom w roku 2021/22, a także zajęcia pierwszego miejsca w klasyfikacji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach przez naszą kursantkę Różę Górkę, Róża dostała się również z wysokimi wynikami do Krakowa i Rzeszowa. Na Politechnikę Krakowską Wydział Architektury w tym roku dostało się 99%, Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej 100% naszych kursantów, na Politechnikę Śląską 100%, na Rzeszowską 100%, na Gdańską 100%, na Wzornictwo 100%.  Zaznaczamy, że są to osoby, które uczestniczyły w maratonie przedegzaminacyjnym i ukończyły pełen wymiar kursu.

 
WIELKIE GRATULACJE !

Na Wydział Wzornictwa Przemysłowego również dostali się wszyscy zdający. Średnia ocen to 4,8. Wszyscy dostali się na studia na Wydziałach Architektury i nie tylko. Każdego roku staramy się aby nasi kursanci osiągali wysokie wyniki.

Obecnie przyjmujemy zapisy na kurs 2022/2023

EGZAMINY 2021/2022

Róża Górka

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej (I Miejsce ! uzyskując 246 punktów)

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Rzeszowskiej

Katarzyna Gugała

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

Maciej Szymacha

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Karolina Hornik

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Amelia Kwiecińska

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Andrzej Dzierżęga

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Maciej Waktor

Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej 

Antonina Tokarz

Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej 

Jeremi Koczberski

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Julia Sobczyk

Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

studia w j. angielskim

Alicja Selega

Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej 

Aleksandra Chorąży

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Rafał Małota

Wydział Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej

Adam Koziana

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Gabriela Wiecha

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Zuza Palonek

Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej

Maciej Szymacha

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Anna Jasiniak

Liceum Plastyczne

Emilia Mazurkiewicz

Liceum Plastyczne

EGZAMINY 2020/2021

 Kornelia Bobek

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

 Wiola Bochenek

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

 Katarzyna Wojcieszek

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

 Ola Rutkowska

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Marta Kosz

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

 Daniel Nowak

 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

 Alicja Eliot

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

 Tomasz Kudyk

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Aleksandra Flur

 Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Anna Jakóbik

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

 Anna Piątkowska

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

 Dawid Kaszuba

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Karolina Gdak

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Justyna Adamczyk

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Kacper Jędrszczyk

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury i Sztuk Pięknych KAAFM

Michał Mucha

Wydział Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej

teczka 47/50, egzamin 44/50

Ilona Bachul

Wydział Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej

teczka 44/50, egzamin 45/50

Anna Stankiewicz

Design Uniwersytet Pedagogiczny

EGZAMINY 2019/2020

Izabela Walkowicz

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Kacper Kostrz

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Agnieszka Kruszak

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Emilia Dulewicz

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Nina Śliwińska

Krakowska Akademia im. Amdrzeja Frycza Modrzewskiego Wydział Architektury

Aleksandra Zdeb

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

Natalia Głód

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej 

Julia Paszkot

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej pl i eng.

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej

Julia Potaczek

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej

Julia Dyrdycka

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej pl i eng.

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej

Alicja Gryga

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

 Marcelina Moksa

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

EGZAMINY 2018/2019

1.       JAN KUSIOR

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

2.       MIKOŁAJ KUSIOR

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

3.       SANDRA KRUPIŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

4.       GABRIEL WYSOCZYŃSKI

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

5.       XAWERY FOLFAS

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

6.       KACPER LICHOŃ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

7.       PAULINA ZIELIŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Łódzkiej

8.       MACIEJ WYTWICKI

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

9.       MATEUSZ CĘCKIEWICZ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

10.   WIKTORIA KRUZ

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

11.   ALEKSANDER KARAŚ

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

12.   AGNIESZKA ĆWIERTNIA

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

13.   JAGODA ZIAJKA

Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego

Politechnika Krakowska

14.   KLAUDIA WCISŁO

Wydział Architektury Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

15.   JULIA HOŁYŃSKA

Digital Design Uniwersytet Pedagogiczny

16.   ANGELIKA SUROWIEC

Architektura Wnętrz Akademia Sztuk Pięknych

17.   PATRYK WŁODARCZYK

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

EGZAMIN 2017/2018

1.       OLA KLUCZEWSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

2.       AGNIESZKA MUSIAŁ

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu

3.       KAMILA LESZCZYŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

4.       PAULINA WIDOMSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

5.       KAROLINA KALINOWSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

6.       MARTA KACZOR

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

7.       MONIKA GRABOWSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

8.       ELŻBIETA ŁUKOWSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej

9.       SZYMON MROWIEC

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

10.   PAULINA KASPEREK

Wydział Architektury Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

11.   IZABELA SIWEK

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

12.   JUSTYNA KLAJA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

13.   EWELINA DZIENYŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

14.   IZABELA NATANEK

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

15.   JULITA DUDA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

16.   JAKUB PABIAN

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

17.   KATARZYNA KLEBERT

Digital Design Uniwersytet Pedagogiczny

18.   KAROLINA KALINOWSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

19.   KATARZYNA BARYŁOWICZ

Wydział Architektury Politechniki Śląskiej

20.   KATARZYNA MAJDA

Wydział Architektury Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

MAŁGORZATA GUZIK

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

ALICJA PAJDA

Wzornictwo Politechnika Krakowska

AGNIESZKA KURASZYŃSKA

Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej

Rocznik 2016/2017

Piotr Matlak Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej (najwyższe oceny 5 oraz 5.5)
Witold Nieśpielak Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Dominik Zołdak Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Przemek Rożniewski Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Katarzyna Kwiecińska Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Kinga Kołodziej Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Justyna Strugałło Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Mateusz Grzesik Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Julia Stawowczyk Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Marta Górnicka Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Marlena Kubas Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Kamil Czerw Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Patryk Piegza Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej
Julia Knapik Architektura Krajobrazu Politechnika Krakowska
Szymon Górka Architektura Krajobrazu Politechnika Krakowska
Oskar Drabek Wzornictwo Przemysłowe Politechnika Krakowska
Anna Fryt Wzornictwo Przemysłowe Politechnika Krakowska
Patryk Gębala Wzornictwo Przemysłowe Politechnika Krakowska
Michał Swat Wzornictwo Przemysłowe Politechnika Krakowska

Pozostałe roczniki dostępne na listach w Pracowni.