Kurs rysunku Kraków ferie zimowe 2023 od 08.02.2023 do 11.02.2023

Jeżeli zdecydujesz się na zajęcia po kursie w ferie proponujemy zajęcia w semestrze letnim rok szkolny 2022/23

Chcesz spróbować swoich sił w rysunku odręcznym lub pragniesz podszkolić swoje umiejętności? Zapraszamy na zajęcia z rysunku odręcznego !

Oferujemy kurs rysunku od całkowitych podstaw, a także zaawansowane tematy. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z rysunkiem, nauczymy was jak trzymać ołówek oraz się nim prawidłowo posługiwać, jak operować kreską, walorem oraz światłocieniem. Rysunku nauczymy każdego ;)

Wykorzystaj czas w okresie ferii zimowych kreatywnie. Naucz się czegoś nowego i poznaj tajniki rysunku przestrzennego, tajemnice i podstawy perspektywy, których nie znajdziesz w żadnych książkach. Zapisz się na zajęcia w Pracowni Rysunku Elipsa. Rysunku uczymy od 20 lat, posiadamy duże doświadczenie pedagogiczne i dorobek naukowy oraz konstruktywnie i zrozumiale przekazujemy wiedzę n.t. rysunku i innych technik. Jeżeli polubisz rysowanie i stanie się ono twoją pasją, możesz podjąć dłuższą naukę i wybrać dla siebie odpowiedni kierunek, a w efekcie zdać i dostać się na studia wyższe jak Architektura, Wzornictwo Przemysłowe, Projektowanie Wnętrz, Architektura Krajobrazu, Grafika i inne. Jeżeli  już uczęszczasz na zajęcia lub uczęszczałeś w innej szkole rysunku, ten kurs również jest dla ciebie, podszkolisz swoje umiejętności oraz doszlifujesz warsztat pod okiem czynnych zawodowo projektantów oraz nauczycieli akademickich.

Dla młodzieży ostatnich klas szkół podstawowych, szkół średnich oraz hobbystów przygotowaliśmy program od całkowitych podstaw, dowiecie się jak kształtować prawidłowo perspektywę, czym są punkty zbiegu, linie zbiegu, skróty perspektywiczne i co można kształtować dzięki elementom konstrukcyjnym w rysunku odręcznym od architektury, poprzez rysowanie martwej natury, przedmiotów, wnętrz oraz postaci.

Dla dzieci mamy przygotowany program w formie prostych ćwiczeń i tematów z zakresu baśniowej architektury, zwierząt, postaci i przyrody w formie przestrzennej Zapraszamy na miłe i ciekawe spędzenie czasu w naszej pracowni przy ul. Krowoderskiej 6/14 w Krakowie.

ZASTRZEGAMY MOŻLIWOŚĆ ZMIANY GODZIN ZAJĘĆ W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY UCZESTNIKÓW

ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ, W TRAKCIE ZAJĘĆ KURSANCI MAJĄ OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZEK I DEZYNFEKOWANIA KAŻDORAZOWO DŁONI PRZY WCHODZENIU I WYCHODZENIU Z PRACOWNI, PROSIMY O PRZYGOTOWANIE OBUWIA ZAMIENNEGO, WŁASNYCH KUBKÓW NA KAWĘ LUB HERBATĘ I POSIŁKÓW NA CZAS ZAJĘĆ.      

  • KOSZT KURSU:
  • Kosz kursu 400zł/ 4 zajęcia po 4h zegarowe

Terminy:

  • Środa 15.30-19.30
  • Czwartek 15.30-19.30
  • Piątek 9.30-13.30
  • Sobota 9.30-11.30

ZGŁOSZENIA:

tel:+48692415013,tel:+48600926466 MAIL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

należy podać: imię, nazwisko, kontakt telefoniczny,mail z dopiskiem w tytule maila FERIE RYSUNEK 2023

W CENIE KURSU:

BRISTOL BIAŁY B2 (FORMAT 50X70), OŁÓWEK AUTOMATYCZNY 1.0, GUMKA "CHLEBOWA", MATERIAŁY POMOCNICZE.

          OSOBY KTÓRE PO KURSIE W FERIE ZIMOWE BĘDĄ KONTYNUOWAĆ ZAJĘCIA W ELIPSIE OTRZYMAJĄ RABAT

           POBIERANA JEST ZALICZKA NA MATERIAŁY 100 ZŁ do 30.01.2023

           Nr konta: 78 1050 1445 1000 0090 9468 1005 ING Bank Śląski

               tytułem: imię, nazwisko, grupa, ferie zimowe 2023

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DZIECI, MŁODZIEŻ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, LICEALIŚCI, STUDENCI

PO ZAKOŃCZENIU KURSU I CHĘCI DALSZEGO UCZESTNICTWA KURSANCI OTRZYMUJĄ RABAT 5% OD KWOTY W CENNIKU