Kurs rysunku Kraków ferie zimowe 2024

Zakończyliśmy zajęcia w ferie zimowe 2024, zapraszamy na zajęcia w trakcie roku szkolnego 2023/24

Chcesz spróbować swoich sił w rysunku odręcznym lub pragniesz podszkolić swoje umiejętności? Zapraszamy na zajęcia z rysunku odręcznego !

Możesz również kupić u nas Voucher Prezentowy dla osoby bliskiej lub na prezent. Należy wysłać zgłoszenie, wpłacić zaliczkę w wysokości 100zł (tytułem: osoba wpłacająca dla....i nazwisko soby obdarowanej), przesłać potwierdzenie wpłaty na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my wyślemy Voucher Prezentowy na twój e-mail, wystarczty jedynie wydrukować i podarować ! Nauralnie wpłacić resztę kwoty przed rozpoczęciem zajęć, pamiętając o osobie obdarowanej :)

Jeżeli zdecydujesz się na zajęcia po kursie w ferie proponujemy zajęcia w semestrze letnim rok szkolny 2023/24

Oferujemy kurs rysunku od całkowitych podstaw, a także zaawansowane tematy. Jeżeli nigdy nie mieliście styczności z rysunkiem, nauczymy was jak trzymać ołówek oraz się nim prawidłowo posługiwać, jak operować kreską, walorem oraz światłocieniem. Rysunku nauczymy każdego ;)

Wykorzystaj czas w okresie ferii zimowych kreatywnie. Naucz się czegoś nowego i poznaj tajniki rysunku przestrzennego, tajemnice i podstawy perspektywy, których nie znajdziesz w żadnych książkach. Zapisz się na zajęcia w Pracowni Rysunku Elipsa. Rysunku uczymy od ponad dekady, posiadamy duże doświadczenie pedagogiczne i dorobek naukowy oraz konstruktywnie i zrozumiale przekazujemy wiedzę n.t. rysunku i innych technik. Jeżeli polubisz rysowanie i stanie się ono twoją pasją, możesz podjąć dłuższą naukę i wybrać dla siebie odpowiedni kierunek, a w efekcie zdać i dostać się na studia wyższe jak Architektura, Wzornictwo Przemysłowe, Projektowanie Wnętrz, Architektura Krajobrazu, Grafika i inne, lub aplikować do Licem Platycznego (rysujemy dużo martych natur). Jeżeli  już uczęszczasz na zajęcia lub uczęszczałeś w innej szkole rysunku, ten kurs również jest dla Ciebie, podszkolisz swoje umiejętności oraz doszlifujesz warsztat pod okiem czynnych zawodowo projektantów oraz pracowników Politechniki Krakowskiej.

Dla młodzieży ostatnich klas szkół podstawowych, szkół średnich oraz hobbystów przygotowaliśmy program od całkowitych podstaw, dowiecie się jak kształtować prawidłowo perspektywę, czym są punkty zbiegu, linie zbiegu, skróty perspektywiczne i co można kształtować dzięki elementom konstrukcyjnym w rysunku odręcznym od architektury, poprzez rysowanie martwej natury, przedmiotów, wnętrz oraz postaci.

Dla dzieci mamy przygotowany program w formie prostych ćwiczeń i tematów z zakresu baśniowej architektury, zwierząt, bajkowych postaci i przyrody w formie przestrzennej Zapraszamy na miłe i ciekawe spędzenie czasu w naszej pracowni przy ul. Krowoderskiej 6/14 w Krakowie.

ZASTRZEGAMY MOŻLIWOŚĆ ZMIANY GODZIN ZAJĘĆ W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY UCZESTNIKÓW

  • KOSZT KURSU:
  • Kosz kursu 550zł/ 4 zajęcia po 4h zegarowe

Terminy:

  • Poniedziałek 10.00-13.00
  • Wtorek 15.30-18.30
  • Środa 10.00-13.00
  • Czwartek 15.30-18.30
  • Piątek 9.30-13.30

ZGŁOSZENIA:

tel:+48692415013,tel:+48600926466 MAIL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

należy podać: imię, nazwisko, kontakt telefoniczny,mail z dopiskiem w tytule maila FERIE RYSUNEK 2024

W CENIE KURSU:

BRISTOL BIAŁY B2 (FORMAT 50X70), MATERIAŁY POMOCNICZE, OSOBY KTÓRE PO KURSIE W FERIE ZIMOWE BĘDĄ KONTYNUOWAĆ ZAJĘCIA W ELIPSIE OTRZYMAJĄ RABAT 5%

           POBIERANA JEST ZALICZKA NA MATERIAŁY 100 ZŁ

           Nr konta: 78 1050 1445 1000 0090 9468 1005 ING Bank Śląski

               tytułem: imię, nazwisko, grupa, ferie zimowe 2024

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DZIECI, MŁODZIEŻ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, LICEALIŚCI, STUDENCI

PO ZAKOŃCZENIU KURSU I CHĘCI DALSZEGO UCZESTNICTWA KURSANCI OTRZYMUJĄ RABAT 5% OD KWOTY W CENNIKU