Poniżej przedstawiamy autorskie opinie uczestników o kursie rysunku Elipsa oraz prowadzonych zajęciach, umieszczone na naszych portalach google oraz facebook od roku 2009. Przesyłamy podziękowania dla naszych uczniów, studentów i absolwentów za tworzenie pracowni Elipsa oraz unikalnego klimatu architektury i projektowania. Wkładamy razem z wami wiele wysiłku oraz zaangażowania w wasze rysunkowe wykształcenie, co przedkłada się na pozytywne wyniki egzaminu.

Opinie pozyskane z google i facebook

Klaudia Wcisło (studentka Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych KAAFM)

Jeśli szukasz wyjątkowego kursu rysunku, na którym nie tylko zdobędziesz wiedzę i umiejętności rysunkowe, ale chcesz tez poznać wspaniałych ludzi, z którymi będziesz dzielił swój czas na studiach to ta szkoła jest właśnie dla ciebie ! Na kursie rysunku zdobędziesz wszystkie umiejętności które potrzebujesz aby dostać się na wymarzone studia. Wszystko dzięki wspaniałym prowadzącym, którzy dają przydatne wskazówki i uwagi pomagające ukształtować drogę na egzamin i dostanie się studia. Polecam bardzo !

Barbara Ziajka (Mama uczestniczki)

Zdecydowanie polecam! Doskonali prowadzący, z ogromnym doświadczeniem i sukcesami w przygotowywaniu do egzaminów wstępnych oraz doskonałym podejściem do młodych ludzi. Moja córka, dzięki nauce rysunku w Elipsie, dostała się na wzornictwo przemysłowe ze świetnym wynikiem. Zachęcam do rozpoczęcia nauki jak najwcześniej, dzięki temu można opanować technikę i wyrobić kreskę we własnym, "nienerwowym" tempie.

Corinne Stefanini (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Dzięki prowadzącym kursu udało się dostać na wymarzone studia z wynikiem ponad przeciętnym. Każde jedne zajęcia polepszyły moją kreatywność, wyobraźnię oraz technikę. Zajęcia są prowadzone w przyjemnej i miłej atmosferze, gdzie można się poczuć jak w domu. Poleciłabym każdej osobie, która faktycznie chce się dostać na Architekturę/Wzornictwo/Wnętrza/Grafikę i liczy na profesjonalne podejście do egzaminów oraz teczek.

Ala Janeczek (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Czas spędzony na zajęciach uważam za bardzo istotny w moim życiu,kurs pozwolił mi ukierunkować sie na przyszłość. Dzięki indywidualnemu podejściu, doświadczeniu i umiejętnościom prowadzących nie tylko nauczyłam sie rysować ale udało mi sie zdać egzamin z dobrym wynikiem. Prowadzącym zależy na naszym sukcesie, przez cały czas egzaminów wspierali nas i byli na bieżąco z naszymi wynikami, przez co każdy czuł się bezpieczniej. Uważam ze jest to najlepsza szkoła rysunku w Krakowie nie tylko pod względem wysokiego poziomu ale również atmosfery i zaangażowania prowadzących w nasze postępy:)

Iga Piechowska (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Serdecznie polecam Elipse każdemu kto chce się nauczyć rysować. Kurs pozwala na szybkie rozwijanie swoich umiejętności, dzięki nieustannej pomocy prowadzących, którzy w pełni angażują się w osiągnięcie sukcesu przez swoich kursantów oraz dzielą się z nimi swoją cenną wiedzą i doświadczeniem. W pracowni panuje przyjazna atmosfera, jednocześnie dająca wiele motywacji do działania. Kurs umożliwił mi dostanie się na wymarzone studia! Nie zastanawiaj się tylko dołącz do Elipsy!

Marysia Jarkiewicz (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Profesjonalne podejście i dobra atmosfera. Polecam wszystkim którzy marzą o Architekturze❤️

Magda Hamielec (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Kurs Elipsa to połączenie ciepłej atmosfery, profesjonalizmu prowadzących, indywidualnego podejścia do każdego kursanta, tematów które z każdymi zajęciami rozwijają wyobraźnie i umiejętności..... . Nic tak nie dodaje motywacji do walki o wymarzone studia jak osoby które pokładają w tobie nadzieje i walczą żeby twoje rysunki były lepsze z każdymi zajęciami. Ogromne wsparcie za które DZIĘKUJE. Polecam absolutnie wszystkim.

Asia Skowronek (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Nim zaczęłam uczęszczać na elipsę byłam już na innym kursie, jednak to tutaj znalazłam drugi dom, miejsce do którego wracałam z uśmiechem na twarzy i nową porcją motywacji. Pasja i zaangażowanie jakie wkładają prowadzący pozwoliła zdać mi egzaminy na wysokim poziomie, a atmosfera na zajęciach była nie do podrobienia. Przez cały czas trwania egzaminów prowadzący wspierali nas i służyli radą, ponieważ bardzo zależało im na naszym sukcesie. Zdecydowanie najlepszy kurs rysunku w Krakowie!

Adrianna Chrzan (studentka Wydziału Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)

Bardzo się cieszę ze tu trafiłam, naprawdę miła atmosfera, ale przy tym fachowe i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Ja dzięki tym zajęciom bez problemu dostałam się na mój wymarzony kierunek, jakim jest wzornictwo przemysłowe. 💪🏼😊

Anna Najder (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Bardzo polecam ten kurs rysunku, profesjonalne podejście przy akompaniamencie wielu ciekawych historii Pana Darka, przez co zajęcia od razu stają się samą przyjemnością 😃 A obok miłej atmosfery, Pan Darek dba by uczniowie się starali i "ciśnie" nas by rysować w domu. Na koniec natomiast nic bardziej nie cieszy niż dostanie się na wymarzone studia 🙂

Wiktor Rybczyński (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Jestem okropny w składaniu podziękowań, ale postaram się jakoś to ubrać w słowa. 😀 Dziękuje bardzo za wspólnie spędzony czas na kursie wszystkim uczestnikom i prowadzącym! Z całego serca mogę polecić Kurs Rysunku Odręcznego Elipsa każdemu kto szuka dobrego kursu w Krakowie. Profesjonalni prowadzący (co nie znaczy, że sztywniaki), świetna atmosfera i na ostatnich zajęciach w roku zamawiają pizze! 😉 Czego tu chcieć więcej?

Ola Obłąkowska (studentka Wydziału Game Design Wyższa Szkoła Europejska)

Rewelacyjny kurs rysunku nie tylko dla osób chcących studiować architekturę - ale także dla tych zainteresowanych innymi artystycznymi kierunkami, jak digital design, wzornictwo czy projektowanie wnętrz. Prowadzący zajęcia mają ogromną wiedzę i doświadczenie oraz świetne podejście do ucznia - polecam z całego serca.

Agnieszka Smaga (uczestniczka zajęć)

Atmosfera oraz podejście do ucznia genialne. Uczęszczałam na wakacyjny kurs rysunku, który bardzo miło wspominam. Państwo bardzo indywidualnie podchodzą do każdego ucznia, nie ważne jaki jest jego warsztat rysowniczy. Jeżeli boisz się iść na jakikolwiek kurs, ponieważ uważasz, że nie rysujesz wystarczająco dobrze, to polecam Elipse.

Gabriel Wysoczyński (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Polecam kompetencje osób prowadzących kurs, godziny spędzone na zajęciach były przyjemnością, nie mam się do czego przyczepić więc 5/5

Marta Bil (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy z kursów rysunku! Wspaniała atmosfera, rysowanie przy dobrej muzyce i bardzo pomocne korekty prowadzących, ktorzy nie tylko uczą, ale i wspierają swoich kursantów w systematycznej pracy. Kurs na 6!

Karolina Żak (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Znakomity kurs! Prowadzący posiadają ogromną wiedzę i udzielają wielu cennych wskazówek. Tematy są bardzo różne, dzięki czemu na egzaminie nie ma wielkiego zaskoczenia :D atmosfera też jest świetna, także gorąco polecam!

Kinga Piskorska (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy kurs rysunku w Krakowie! Świetna okazja na twórcze spędzenie wakacji dla wszystkich, którzy lubią rysować. Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie i możliwość pozwiedzania także tych mniej znanych zakątków miasta :) Po kursie wakacyjnym w Elipsie byłam tak zafascynowana rysunkiem, że zapisałam się na kurs całoroczny, a dzisiaj studiuję architekturę krajobrazu na Politechnice Krakowskiej. Naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać, warto, a wspomnienia pozostają na zawsze

Julita Duda (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Polecam kurs Elipasa. Dużo się tam nauczyłam co skutkowało tym że dostałam się na studia.

Karolina Kalinowska (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy kurs rysunku w Krakowie! Prowadzący przekazujący wiedzę z prawdziwą pasją, zaangażowani w swoją pracę w 100%, profesjonalne podejście do każdego kursanta z osobna, do tego świetna atmosfera i doskonałe przygotowanie do egzaminów. Gorąco polecam Elipsę!

Ela Łukowska (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Kurs daje świetne przygotowanie do egzaminu, a dodatkowo jest miło i sympaytcznie. Polecam!

Marta Czulak (mama kursantki)

Moja córka uczestniczyła w letnim kursie rysunku. Jest bardzo zadowolona, prowadzący przekazują swoją wiedzę i doświadczenie profesjonalnie. Zajęcia były ciekawe, każdy kursant traktowany był indywidualnie. Córka jest ciągle pod wielkim wrażeniem z jaką pasją i zaangażowaniem Pan Darek opowiadał i pokazywał młodym rzemiosło rysunku odręcznego !

Justyna Tarnawa (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Wyjątkowy kurs rysunku godny polecenia, prowadzony na najwyższym poziomie.
Każdy uczestnik traktowany w sposób indywidualny, w zależności od stopnia zaawansowania. Profesjonalne podejście prowadzących, poświęcający uczniom mnóstwo czasu i uwagi. Służą cennymi radami, wskazówkami, które dotyczą zarówno egzaminu, studiów, jak i samego zawodu architekta.
Kurs rysunku "Elipsa" pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów w bardzo krótkim czasie, a różnorodna tematyka zajęć umożliwia zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu architektury.
Przyjazna atmosfera na zajęciach sprawia, że ciężka praca staje się przyjemnością.
Gorąco polecam ten kurs każdemu, kto marzy o studiowaniu na WAPK:)
Naprawdę warto!

Szymon Mrowiec (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Kurs prowadzony z ogromną pasją, do rysunku i nauki. Na zajęciach jest bardzo przyjazna atmosfera. Świetni prowadzący z profesjonalnym, indywidualnym podejściem, nauczą nie tylko rysować, ale wskażą i jak trzeba to popchną we właściwym kierunku. Pokażą również, na czym polega zawód architekta i uzupełnią niejedną anegdotą. :)
Będzie co wspominać. Polecam

Ignacy Władyka (student Akademii Sztuk Pięknych)

Zostałem w pol roku przygotowany do egzaminu na wzornictwo i od strzala dostalem sie na ASP na ten kierunek

Izabela Siwek (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Świetny kurs rysunku, który znakomicie przygotuje na egzamin. Prowadzący są zaangażowani i przekazują swoją wiedzę z pasją, wręcz potrafią zarazić architekturą. Profesjonalne podejście do każdego z kursantów, prowadzący nie tylko nauczą rysować, ale także przekażą wiedzę na temat architektury! Bardzo polecam, świetna atmosfera na kursie, dużo świetnych ludzi, a przede wszystkim prowadzący, którzy doskonale potrafią przekazać wiedzę!

Andrzej Musiał (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej kierunek Architektura Krajobrazu)

Najlepsza szkoła rysunku w Krakowie!:)
Po nieudanej próbie dostania się na architekturę krajobrazu PK, postanowiłem spróbować jeszcze raz i wtedy trafiłem na kurs do Elipsy. Wystarczyło pół roku ćwiczeń pod czujnym okiem Państwa Kronowskich i już byłem na wymarzonych studiach:)
Teraz już jako mgr. inż. architekt krajobrazu nadal mogę polecić tą szkołę z czystym sumieniem:)

Wika Kruz (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy kurs rysunku!

Kacper Lichoń (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Polecam, wysoki poziom i przede wszystkim miła atmosfera

Patryk Włodarczyk (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy kurs rysunku w Krakowie! Prowadzący mają indywidualne podejście do każdego z kursantów i świetnie przekazują swoją wiedzę!

Maciej Wytwicki (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Bardzo dobry kurs rysunku !
Dużo niezbędnych informacji, miła atmosfera i profesjonalne podejście do każdego z kursantów.

Julia Hołyńska (studentka kierunku Digital Design)

Super atmosfera, bardzo mili i pomocni prowadzący kurs. Najlepsze miejsce, z których wybierałam, do przygotowania na studia. Podczas jednego roku nauczyłam się więcej, niż w całym moim życiu :) Polecam

Xawery Folfas (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Dzięki uczęszczaniu na kurs rysunku Elipsy zdałem egzamin wstępny na Politechnikę Krakowską. Pomimo tego, że zapisałem się stosunkowo późno (pół roku przed rekrutacją) zostałem nauczony rysunku architektonicznego bardzo szybko. Oczywiście zawdzięczam to nauczycielom, którzy jasno tłumaczyli oraz mówili nad czym trzeba popracować, a także co jest najważniejsze na egzamin z rysunku.

Jan Kusior (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Najlepszy kurs rysunku w Krakowie. Zdecydowanie warty polecenia wszystkim ubiegającym się o przyjęcie na każdy rodzaj studiów artystycznych w Polsce i za granicą. Oprócz cennych rad prowadzących czuje się super atmosferę podczas zajęć.

Mikołaj Kusior (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Myśle, że Elipsa to najlepszy kurs rysunku w Krakowie, tematy na zajęciach są bardzo zróżnicowane co pozwala na zdobycie umiejętności w rysowaniu zarówno architektury jak i zieleni oraz przedmiotów codziennego użytku. Zajęcia w Elipsie, które są prowadzone w bardzo miłej atmosferze :) dają możliwość zdawania na wszystkie politechniki w Polsce oraz na uczelnie za granica. Zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym nauka rysunku!!

Wioletta Wrona (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Świetny kurs rysunku! Indywidualne podejście do uczestników i bardzo miła atmosfera

Gosia Guzik (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Polecam! Najlepszy kurs w Krakowie, miła atmosfera i profesjonalne przygotowanie :D

Agnieszka Magistrelli (mama kursanta)

Syn właśnie skończył wakacyjny kurs rysunku odręcznego. Mieszkamy na stałe w UK i wybraliśmy pracownię Elipsa ze względu na bardzo dobre opinie. Przylecieliśmy więc na tydzień do Krakowa...i to był strzał w dziesiątkę! Znakomity wybór. Syn był zestresowany bo nigdy wcześniej nie rysował odręcznie, zawsze używając szablonu. A rysowanie odręcznie to zupełnie inny poziom, technika itd. Trzeciego dnia kursu syn już stwierdził "... this is much more fun to draw like that than using the grid!" Był zachwycony! Prowadzący znakomici. Pani Sandra i pan Dariusz przesympatyczni. Miałam okazję z nimi porozmawiac, Pan Dariusz nakreślił mi temat studiów i przygotowań na architekture w PL żeby mieć skalę porównawczą z UK. Syn był naprawdę pod wrażeniem ich umiejętności ( a mało co robi wrażenie na 15 latku lol) do tego mają znakomite podejście do uczniów i do samego tematu architektury... już nie wspomnę, iż są to poprostu znakomici architekci. Generalnie super atmosfera na zajęciach, wielka szkoda ze nie mamy was w UK :( ale napewno jeszcze tu wrócimy :) Gorąco polecam. Dziękujemy!

My son just finished one week of summer Holiday course of hand drawing. Absolutely amazing! Great opportunity to develope your drawing skills. Highly recommend. Thank you

Julia Knapik (Wydział Architektury Krajobrazu Politechnika Krakowska)

Najlepszy kurs rysunku. :) Prowadzony profesjonalnie przy świetnej atmosferze. Jak najbardziej polecam !

Michał Ogorzałek (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

Według mnie najlepszy kurs rysunku! Przyjemna atmosfera na zajęciach co dla mnie jest najważniejsze! Profesjonalnie przygotowane prezentacje i tematy prac - wszystko jasno i konkretnie wyjaśnione! Zajęcia są prowadzone z pasja co sprawia że aż chce się w nich uczestniczyć! Fantastyczni Prowadzący! Strugać ołówki i przybywać ! Szczerze polecam ELIPSĘ wykonują kawał dobrej roboty ! 
 
 
Trudno wybrać odpowiedni kurs rysunku, w samym Krakowie jest ich całe mnóstwo. Elipsa to z pewnością jedna najlepszych szkół, jakie istnieją. Wystarczy przejrzeć rysunki, które są publikowane na facebooku, żeby się o tym przekonać ;) Miałam to szczęście, że dokładnie rok temu trafiłam do Elipsy na kurs wakacyjny. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że będę tu dojeżdżać 2 godziny co tydzień. A jednak już po pierwszym tygodniu zobaczyłam, że warto zostać dłużej, drugi tydzień tylko to potwierdził. Byłam wcześniej na dwóch innych kursach, jednak na żadnym z nich nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Rysowałam już prawie dwa lata. Efekt? Zamiast frajdy raczej mnie to męczyło, z jednej strony bardzo chciałam, z drugiej nic nie wychodziło tak jak trzeba. Tutaj na szczęście jest inaczej :) Prowadzący uczą, że Architektura to przede wszystkim pasja, każdy może kształcić swój indywidualny styl i wyobraźnię. Mieliśmy dostęp do ogromnej ilości materiałów i rysunkowych inspiracji. Kadra dba o to, by zasady tworzenia perspektywy nie sprawiały nikomu problemu. Oczywiście każda praca podlega dokładnej korekcie, dzięki czemu bardzo łatwo wyzbyć się błędów. Oprócz ogromnego doświadczenia prowadzący mają również masę świetnych pomysłów. Tematy prac nierzadko odbiegają od programowych symboli i ławeczek (bo to każdy w Elipsie ma w małym paluszku), obejmując nawet świat fantastyki. Jasne, że nie jest łatwo, oczekują tu ciężkiej i solidnej pracy. To oczywiście nie wyklucza dobrej atmosfery ;)
 
Na kurs do Elipsy chodziłam dwa lata i z całą pewnością nie był to czas stracony. Prowadzący są prawdziwymi pasjonatami architektury, posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, którą starają się przekazać najlepiej jak potrafią. Na zajęciach nauczyłam się nie tylko wykonywania poprawnych rysunków, ale przede wszystkim rozwinęłam swoją kreatywność i zainteresowanie dziedziną, której chcę poświęcić studia. Na kursie otrzymałam solidne przygotowanie teoretyczne i mnóstwo cennych wskazówek, co w połączeniu z nieustanną motywacji ze strony prowadzących i ciężką pracą zaowocowało zdaniem egzaminów na wysokie oceny.  
 
 
długo zastanawiałam się jaki kurs rysunku wybrać, chcąc dostać się na architekturę, jednak teraz widzę, że nie mogłam trafić lepiej. polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm, świetną atmosferę i b pomocną kadrę, wspierającą i dającą dobre rady. jak osiągnąć sukces to tylko tu! :)
 
 
Polecam! tu nawet największe lenie siedzą zadowolone z ołówkiem w ręku i zasuwają zmobilizowane do pracy przez wspierającą ekipę Elipsy :) ten kurs naprawdę przygotowuje do egzaminu, więc warto jeśli miałabym wybrać ponownie, znowu wybrałabym Elipsę
 
Sonia Winnicka (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Można by duuużo pisać o tym jak wygląda i jak wiele zalet ma nauka rysunku w Elipsie, ale wbrew pozorom nie to jest najważniejsze. Jeśli ktoś ma nauczyć się rysować, to nauczy się tego wszędzie, jest to tylko kwestią czasu (W ELIPSIE OCZYWIŚCIE NAJSZYBCIEJ I NAJLEPIEJ ;P ). Prowadzącym, jestem najbardziej wdzięczna nie za wyszlifowanie umiejętności rysunkowych, ale za przekazanie rzeczy w moim odczuciu o wiele ważniejszych: zainteresowania architekturą, dostrzeżenia, że każdy może znaleźć w tym zawodzie własną przestrzeń, która pozwoli mu na rozwój i samorealizację. Zawsze zaangażowani w swoją pracę, starali się nam przekazać swoją miłość do wykonywanego zawodu. Widzieliśmy, że jest on przede wszystkim ich pasją, a dopiero potem źródłem zarobku. Mogliśmy się przekonać, że mamy do czynienia z architektami z powołania. Na kursie nie uczyliśmy się jedynie jak być dobrym rysownikiem, ale jak być dobrym architektem. Każdy poruszany problem był szczegółowo i wyczerpująco omawiany, dzięki czemu mogliśmy się zaznajomić nie tylko z artystyczną stroną przyszłego zawodu, ale także z tą bardziej praktyczną i realną. Bardzo serdeczna, pozbawiona chorej rywalizacji atmosfera, przygotowywała nas do zgodnej pracy zespołowej, a także inicjowała wzajemne motywowanie, o które czasem ciężko podczas nauki rysunku. Zawsze konstruktywna krytyka, przedstawiana była w pozytywny i zachęcający do dalszej pracy sposób. Kurs Rysunku Elipsa jest doskonałym miejscem do wykreowania swojej tożsamości artystycznej nie tylko w plastycznym, ale też społecznym aspekcie. Myślę, że każdy z kursantów bardzo miło wspomina zajęcia, natomiast nauka, która została nam podczas nich przekazana, stanowi doskonały fundament dla naszego rozwoju.
 
Martyna Pater (studentka Wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej)
  
Świetna szkoła rysunku! Super atmosfera, pełni profesjonalizmu i zawsze służący radą prowadzący. ''Po'' Elipsie same piątki z egzaminów ;)
 
Dorota Klag (studentka Wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej) dostała się również na Wydział Architektury Politechniki Śląskiej
 
Elipsa to zdecydowanie najlepszy kurs rysunku :) Rysowanie pod okiem tak profesjonalnych prowadzących to czysta przyjemność. Atmosfera nieziemska, kawa, ciastko, muzyka i szum ołówków- czysta MAGIA!:) Gdybym miała wybierać jeszcze raz kurs rysunku, bez wahania wybrałabym ELIPSĘ :D! Gorąco polecam! 
 
Piotrek Rączka (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Moim zdaniem najlepszy kurs rysunku w Krakowie. Miła i ciepła atmosfera. Zajęcia są prowadzone z dużym poświęceniem, zaangażowaniem, cierpliwością, pod czujnym okiem doświadczonych architektów. Polecam.
 
Ewelina Strzępek (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Kurs Rysunku Elipsa przekazuje kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do egzaminu wstępnego na studnia architektoniczne. Prowadzący zajęcia przekazują wiedzę z dziedziny rysunku i architektury w sposób zrozumiały, ciekawy, co ważne, zachowując indywidualne podejście do każdego kursanta(!). Poza wszelkimi zagadnieniami prezentowanymi z dziedziny rysunku, prowadzący urozmaicają lekcję krótkimi półgodzinnymi prelekcjami, na których omawiane są rożnego rodzaju projekty i inne kwestie związane z praca architekta. Na zajęciach nie brakuje także dobrego humoru :) Warto wspomnieć również o dniach zajęć plenerowych, które organizowane są w cieplejsze dni, co pozwala cieszyć się rysunkiem architektury i zieleni Krakowa. Czas spędzony na zajęciach z rysunku był dla mnie wyjątkowy, odkrywczy. Jest to również miejsce, gdzie mogłam spotkać nowych ludzi, dzielić się spostrzeżeniami, pomysłami oraz nawiązać nowe przyjaźnie ;) Zatem uczestnictwo na Kursie Rysunku Elipsa było dla mnie wielką przygodą. Co najważniejsze, zaowocowało przyjęciem na studia architektoniczne. Just join in! Ja się nie zawiodłam ;)
 
Kasia Gilek (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Do Elipsy przyszłam w listopadzie drugiej klasy liceum, po kilku miesiącach szkicowania sepią u jednego z krakowskich malarzy i marzeniach o Architekturze Wnętrz na ASP. Pamiętam, że powiedziałam prowadzącym, że przez te sepie, węgle i pastele zapomniałam jak trzymać ołówek. Cóż - musiałam się szybko znowu nauczyć. Z jednej strony było to dla mnie niezwykle trudne, z drugiej już na pierwszych zajęciach dostałam solidną podbudowę teoretyczną, w niedługim czasie umiałam już wykreślić wiele rodzajów perspektywy i siatek, o trzymaniu ołówka na miliony sposobów nie wspominając :). Niezwykle różnorodne tematy rysunków, które proponuje Elipsa i sposób w jaki prowadzi kursantów w moim przekonaniu nie tylko pomagają zdać egzamin z sukcesem (nawet po kilku miesiącach nauki - w tym roku było kilka tak spektakularnych zwycięstw!), ale także uczą wrażliwości rysunkowej, odczuwania niuansów perspektywy, różnorodności materiałów. Zajęcia przygotowują także bardzo dobrze do rysowania w plenerze - właśnie wspólne plenery w krajobrazie Krakowa wspominam najlepiej, do rysowania form historycznych, czy nawet tworzenia ich z wyobraźni. Chciałabym jeszcze wspomnieć o wspaniałej atmosferze, która panuje na zajęciach, w największej mierze dzięki indywidualnemu podejściu do kursanta. Prowadzący nie tylko bacznie obserwują postępy każdego z uczestników, ustalają z nim plan rozwoju, starają się dostosowywać tematy indywidualnie, także wspierają i chcą uczestniczyć w sukcesach lub niepowodzeniach szkolnych. Mimo dużego tempa pracy i wysiłku, który jest wymagany, wszyscy czują się dobrze, a atmosfera jest niesamowicie przyjazna. Jeżeli tylko spotykam osobę, która marzy o dostaniu się na architekturę, natychmiast polecam jej Kurs Rysunku Elipsa, przy odpowiedniej determinacji sukces gwarantowany, a dobra zabawa zapewniona nawet przy braku determinacji i "zapominaniu" o zadaniach domowych :)
 
Konrad Lepak (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Do wszystkich adeptów sztuki rysunku!!:) Miałem przyjemnosc uczęszczać na kurs rysunku /elipsa przez okrągły rok i jedno co moge wam o tym powiedziec to to ze ani troche nie żałuje czasu który tam spędziłem;) Nauka na najwyższym poziomie i kadra... na moje oko fantastyczna;) Jeśli myslicie o studiowaniu na jakimkolwiek kierunku zwiazanym z rysunkiem a w szczególności architekturę to od serca polecam wam tą szkołę !:)
 
Serdecznie polecam każdemu, kto chciałby dostać się na architekturę/architekturę krajobrazu lub po prostu lubi rysować :) Fachowo przekazywana wiedza, przyjemna atmosfera, ciekawi ludzie. W moim przypadku wystarczyło 6 miesięcy kursu żeby dostać się na architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Zajęcia były nie tylko nauką, ale i przyjemnością, odpoczynkiem po całym dniu maltretowania w szkole. Oprócz tego po zakończeniu kursu można popatrzeć wstecz i stwierdzić - tak, naprawdę się rozwinąłem. Jeszcze raz polecam i do zobaczenia na studiach ;D
 
Halina Baran (studentka Wydziału Architektury w Stockholmie)
 
Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Świetna atmosfera podczas zajęć i zawsze aktualne informacje dotyczące egzaminów wstępnych i procesu rekrutacji na politechnikę.
 
Amadeusz Bożemski (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Zdecydowanie najlepsza szkoła rysunku w Krakowie. Polecam. 

Ania Maroń (studentka Wydziału Architektury Politechniki Rzeszowskiej)

Jest wiele kursów rysunku w Krakowie ale ELIPSA jest zdecydowanie najlepszym ze wszystkich ! :) Nie ma co się rozwodzić nad tym jak zajęcia wyglądają i co się rysuje, ponieważ wszystko jest w najwyższym standardzie. Profesjonalni prowadzący, którzy są doświadczonymi architektami i rysownikami, przekazują swoją wiedze uczestnikom kursu. Wiedza ta nie dotyczy tylko technik rysunkowych, co robi sie źle , itd, ale również organizowane są różne wykłady na temat między innymi zawodu architekta, obsługi programów graficznych, etc. Prowadzący nie ukrywają przed uczniami realiów życia studenta architektury, czy problemów z jakimi w przyszłości mogą się spotkać pracując już w tym zawodzie. Kursanci kończąc kurs są więc w pełni ukształtowani, nie tylko chodzi tutaj o wiedzę, którą potrzebują do zdania egzaminu (oczywiście na 5.0 ;) ) ale również są zapoznani z tym co ich czeka w dalszej drodze kształcenia i robienia kariery zawodowej. Kursanci więc konkretnie wiedzą że na pewno chcą ten zawód wykonywać w przyszłości, pomimo ciężkich studiów i późniejszych możliwych problemów z inwestorami czy urzędami. :) 
 
Beata Kowalczyk (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Kurs który nie tylko uczy rysunku ale także życia. Wspaniała i niezapomniana atmosfera której nigdy nie zapomnę. Praca i zaangażowanie całego zespołu pomogły mi spełnić moje marzenie i rozwijać pasje, co jest nie do wycenienia. Polecam nie tylko osobą z talentem rysunkowym ale przede wszystkim tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rysunkiem i chcą walczyć o swoje marzenia :) Jest to kurs godny polecania i godny zaufania :)
 
Kinga Piskorska (studentka Wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej)
 
Zdecydowanie najlepszy w tej chwili kurs rysunku w Krakowie! Co roku niemal 100% zdawalność na architekturę i urbanistykę na Politechnice Krakowskiej, wszyscy dostają się na architekturę krajobrazu. Wspaniała atmosfera, a do tego profesjonalni prowadzący z poczuciem humoru (: Chodziłam na zajęcia przez rok, a postępy w rysowaniu widoczne były po każdym miesiącu. Wiele jest w Krakowie kursów rysunkowych, ale jestem przekonana, że każdy kto wybierze Elipsę będzie naprawdę zadowolony. Polecam zarówno początkującym jak i doświadczonym rysownikom, na pewno w Elipsie rozwiniecie swoje umiejętności :)
 
 
Najlepsi!
 
 
***2 kg profesjonalizmu i oddania; ***szczypta humoru (uśmiech należy pokroić i obdarować nim wszystkich kursantów); ***3 łyżki pasji (...ale w zależności od dnia, tematu rysunku, czy nastroju należy dodawać więcej!); ***duża szklanka pracowitości, którą winno się podlewać stopniowo nowych, zielonych jeszcze kursantów. To przepis na idealny kurs rysunku - a takim jest K. R. ELIPSA, który nie tylko dzieli się ogromną wiedzą, wprowadza do świata gładkiego szrafu oraz dobrze wykreślonej siatki; do świata małej i dużej architektury. Tylko tutaj mogłam nauczyć się kreatywnego myślenia, wiary we własne możliwości i dzielenia się pasją z innymi kursantami. To miejsce otworzyło mi drzwi do Politechniki Krakowskiej. Dzięki wspólnej pracy z K. R. ELIPSA mogę szczycić się 3 miejscem na liście przyjętych na Wydział Architektury. Czas spędzony w pracowni był także okazją do zawarcia przyjaźni (mam nadzieję) na długie lata! Z całego serca POLECAM!
 
Eliza Żak (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
"Rysowanie jest dla mnie najcudowniejszą rzeczą, gdyż sprawia, że półświadomie wkraczam w świat marzeń, z którego trudno mi powrócić..." I tak stało się tym razem... Zajęcia na Kursie Rysunku Elipsa pomogły mi spełnić moje największe marzenie - dostanie się na studia Architektury :) Polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą zgłębić tajniki perspektywy i światłocienia... Prowadzący przekazują wiedzę w prosty sposób - dla wszystkich dobrze zrozumiały. Czynią to z pasją i nie raz wielkim poświęceniem, ale zawsze z uśmiechem na twarzy :) Warto także wspomnieć o plenerze, który jest organizowany podczas cieplejszych dni... Przynosi on nie tylko wielkie doświadczenie, kolejne umiejętności ale również wiele radości oraz samozadowolenia. Profesjonalizm, pasja i duże doświadczenie - to właśnie Kurs Rysunku Elipsa! :)
 
Igor Gierałt (uczestnik zajęć)
 
Najlepszy i bardzo efektywny kurs rysunku prowadzony przez bardzo miłych i pomocnych prowadzących, we wspaniałej atmosferze. ;) Gorąco polecam !!! :)
 
Michał Lichoń  (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Bardzo dobra szkoła , mili prowadzący i świetna atmosfera sprzyjająca nauce rysowania! Polecam!
 
Evelina Olbrycht (uczestniczka zajęć)
 
Fantastyczny kurs, dzięki któremu na pewno dostaniecie się na wymarzone studia architektoniczne :) Chodzę na zajęcia już rok i jestem bardzo zadowolona, a moja kreska w szybkim tempie staje się co raz to bardziej precyzyjna ! Polecam.
 
Paweł Musiał (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Najlepsza szkoła rysunku w Krakowie :) polecam :)
 
Jan Wańczyk (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
W nauce rysunku najważniejsza jest motywacja, a ci ludzie potrafią ją dać. Polecam ten kurs przyszłym architektom.
 
Katarzyna Górka (student Wydziału Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej) i właścicielka firmy projektowania ogrodów Zielona Strefa
 
Na rysunek do Elipsy chodziłam w 2009 roku. Polecam wszystkim Elipsę, bo na kursie jest po pierwsze profesjonalnie, po drugie przyjemnie i po trzecie i chyba najważniejsze... skutecznie;) i chyba nic więcej nie trzeba mówić - bez problemu dostałam się na architekturę krajobrazu na PK.
 
Aga Andrus (studentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej)
 
Chodziłam i teraz studiuję :) polecam wszystkim przyszłym architektom.
 
Dagmara Potocka (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Kurs warty polecenia dla każdej osoby, która chce nauczyć się rysunku od doświadczonych prowadzących z wysokimi kwalifikacjami. Polecam ten kurs każdemu kto chce dostać się na studia i jednocześnie traktować rysunek jako pasję. 
 
Opinie pozyskane z facebook 
 
Zuza Przybyła (uczestniczka zajęć)
 
Bardzo miło spędzony czas :)

Paulina Szałasz (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Co tu dużo mówić, zdecydowanie najlepszy kurs rysunku w Krakowie. Dużo pasji, ciężkiej pracy, masa inspiracji, miła atmosfera i pełen profesjonalizm! :)
 
Łucja Janik (uczestniczka zajęć)
 
Mega klimat, rysunek przy najlepszej muzyce, ciekawe tematy i wspaniali prowadzący :D
Najlepszy kurs!
 
Justyna Strugałło (studentka Wydziału Architektury Projektowania Wnętrz Politechniki Śląskiej)
 
Profesjonalni prowadzący, którzy uczą rysunku z pasją, doświadczeniem, zaangażowaniem i cierpliwością. Kurs historii sztuki również na szóstkę :)
 
 
Najlepszy kurs, nie tylko pełen profesjonalizm, ale również świetna atmosfera, dzięki czemu nauka rysunku jest efektywna i przyjemna ;)
 
Jakub Jedynak (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Najlepsi EVER!!! :)
 
Marta Bil (studentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Najlepszy z kursów rysunku! Wspaniała atmosfera, rysowanie przy dobrej muzyce i bardzo pomocne korekty prowadzących, ktorzy nie tylko uczą, ale i wspierają swoich kursantów w systematycznej pracy. Kurs na 6!
 
Basia Cedrowska (studentka Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)
 
Zdecydowanie najlepszy kurs w Krakowie ;) Dobra atmosfera, dużo pracy, same konkrety
 
Marcin Kozik (student Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)
 
Najlepszy kurs rysunku! Prowadzony profesjonalnie przy świetnej atmosferze ;)
 
Joanna Jaskulska (studentka Wydziału Architektury Politechniki Rzeszowskiej)
 
Najlepszy kurs rysunku ! :)
 
Grzes Szczupal (studentka Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej)
 
Galácticos wśród krakowskich kursów rysunku i zdecydowanie mes que un kurs. Profesjonalni prowadzący uczą z pasją i w inspirującej atmosferze.