Kurs rysunku dla dzieci

Pracownia Rysunku Elipsa prowadzi zajęcia dla dzieci. Również jesteśmy rodzicami i zdajemy sobie sprawę jak ważne jest prawidłowe kształtowanie wyobraźni młodego człowieka oraz jego rozwój w zakresie plastyki i umiejętności interpretacji przestrzeni, kolorów, brył, zwierząt i człowieka. Oferta skierowana jest do uczniów wieku od 10+. Na potrzeby podstawowego przekazania wiedzy, kurs został skrócony do dwóch lub trzech godzin i obejmuje wstępne zagadnienia z dziedziny rysunku odręcznego, wprowadzające do bardziej rozbudowanych tematów plastycznych w późniejszych latach kursu, w dalszej perspektywie przygotowujących do egzaminów na studia wyższe. W kursie można uczestniczyć jeden lub dwa razy w tygodniu. Uczniowie szkół podstawowych przedłużający zajęcia w naszej pracowni otrzymują gruntowne przygotowane z dziedziny architektury, architektury krajobrazu (proste formy przestrzenne) oraz projektowania wnętrz (proste, zabawowe formy wnętrz) i wzornictwa przemysłowego (samochody, roboty, przedmioty), a także podstawowego rysunku plastycznego (kolorystyka, kredki, pastele, markery, promarkery), rysunku postaci, mangi i rysunku komiksowego.

ZAJĘCIA W MAŁEJ ELIPSIE KSZTAŁTUJĄ:

– umiejętność pracy zespołowej
– wyobraźnię przestrzenną i kreatywność twórczą
– spostrzegawczość i umiejętność obserwacji otaczającego świata
– umiejętność podejmowania właściwych decyzji i odpowiedniej interpretacji
– możliwość nawiązywania nowych przyjaźni z rówieśnikami

W TRAKCIE ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH DZIECI ZAPOZNAJĄ SIĘ Z:

– podstawami rysunku odręcznego w technice ołówkowej i nie tylko, grafiki, modelowania w trzecim wymiarze, umiejętności rysowania postaci komiksowych itp.
– podstawowe pojęcia z zakresu architektury, krajobrazu, historii sztuki, designu, wzornictwa, światowych trendów i mody
– odpowiednie techniki rysunkowe i plastyczne dostosowane do wieku uczestnika oraz proste formy graficzne.

Kurs jest doskonałym wstępem do rozpoczęcia twórczej przygody każdego dziecka w świecie rysunku i projektowania pod okiem architektów i designerów  mgr arch. Sandry Kronowskiej i dr arch. Dariusza Kronowskiego, wykwalifikowanych nauczycieli z 20-letnim doświadczeniem, będących również rodzicami, znającymi potrzeby i zainteresowania młodego człowieka. Zapraszamy.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z indywidualnym programem w Pracowni Architektury i Rysunku ELIPSA

CENNIK KURS RYSUNKU MaŁa EliPsA

DZIECI  10-11 lat

PODSTAWOWY

4 zajęcia w miesiącu po 2 godziny zegarowe

8 godzin zegarowych

POJEDYNCZE

1 x po 2 godziny zegarowe

 

 350 zł/mc


 120 zł

TRYMESTR/3 mc-e

1x w tygodniu

12 zajęć po 2 godziny zegarowe

24 godzin zegarowych

 990 zł

Terminy zajęć do wyboru:

  • wtorek, czwartek 15.30-17.30
  • sobota 9.30-11.30

W cenę wliczone:

  • Papier B2 (50x70 cm), plansze pomocnicze

Informacja i zapisy:

  • mgr inż. arch. Sandra Kronowska tel:+48600926466
  • dr inż. arch. Dariusz Kronowski tel:+48692415013
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub w godzinach kursu rysunku w pracowni w roku szkolnym