Obecnie zapraszamy do zapisów na wakacyjny kurs rysunku odręcznego osoby całkowicie początkujące i mające podstawy w nauce rysowania, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów oraz osoby zainteresowane nauką rysowania hobbystycznie. W kursie uczestniczy młodzież już od 13 lat.

Kurs wakacyjny w naszej pracowni prowadzony jest przez wykwalifikowanych pedagogów, pasjonatów rysunku odręcznego i architektury doktora inż. architekta Dariusza Kronowskiego, WAPK pracownika naukowego Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz mgr inż. architekt Sandrę Kronowską, WAPK. Małżeństwo prowadzi wspólnie zajęcia z rysunku w okresie wakacyjnym od 2006 roku. W trakcie kursu, przyszli kandydaci poznają różnorodne techniki rysowania i konstrukcji, a także rysunku walorowego. Rysujemy zarówno w pracowni, przygotowanej do tego celu jak i w plenerach Krakowa m.in. od lat na Wawelu, przy bulwarach wiślanych, w Klasztorze Dominikanów, w Ogrodzie Botanicznym (pokrywamy koszt wstępu) oraz w innych ciekawych miejscach związanych z architekturą i sztuką historyczną, a także współczesną. W tym roku planujemy do programu włączyć Kopiec Kościuszki. Dodatkowo omawiamy formę studiów wyższych na wydziałach architektury, wzornictwa i nie tylko... ze szczególnym uwzględnieniem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, przygotowujemy również do studiów i egzaminów na kierunki wnętrza, architektura krajobrazu. Pomagamy przygotować solidne teczki W sprawach uczelni jesteśmy na bieżąco, prezentujemy również ciekawe wykłady i prelekcje n.t. architektury światowej.

Maksymalnie i w ciekawy sposób staramy się wypełnić czas na kursie wakacyjnym. Zajęcia są również doskonałym wstępem do kursu całorocznego. Kursanci zainteresowani przedłużeniem nauki otrzymują dodatkowy rabat. Kurs wakacyjny rysunku prezentuje program kursu całorocznego w pigułce od podstaw do form zaawansowanych.

 

 

Więcej informacji nt. kursu

Kurs Wakacyjny w pracowni i w plenerze 2018

https://www.facebook.com/ElipsaKursWakacyjny/

Galeria kursu wakacyjnego poprzednie edycje

O prowadzących